Ruszyła "Strefa Lekarza" – portal poświęcony nowoczesnej okulistyce

„Strefa Lekarza” to wyjątkowe narzędzie dla całego środowiska okulistycznego w Polsce oraz lekarzy współpracujących z kliniką Lexummedica. Portal dostarcza fachową wiedzę z zakresu okulistyki oraz rozwiązania podnoszące komfort codziennej pracy lekarzy.

„Strefa Lekarza” została podzielona na cztery główne działy: Artykuły, Aktualności, Moi pacjenci oraz Moja Strefa Lekarza. Lekarze zainteresowani nowoczesnymi metodami leczenia wzroku znajdą na portalu m.in. informacje dotyczące chirurgii oka.

– Oczekiwania stawiane współczesnej okulistyce, zarówno przez pacjentów, jak i lekarzy, są coraz wyższe. Dlatego też jednym z elementów rozwoju naszych klinik jest inwestowanie w poszerzanie wiedzy. „Strefa Lekarza”, którą stworzyliśmy, to także nasz innowacyjny pomysł na jeszcze lepszą komunikację z lekarzami z gabinetów współpracujących z nami w całym kraju, a także tymi, którzy takie działania chcieliby dopiero rozpocząć – mówi Lilianna Sasin, dyrektor generalny klinik Lexummedica.

Do artykułów i newsów ze świata nowoczesnej okulistyki będą mieli dostęp wszyscy lekarze poszukujący profesjonalnych i rzetelnych informacji. By go uzyskać wystarczy się zarejestrować, wypełniając krótki formularz, zawierający dane takie jak imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer uprawnień.

 

Artykuły i aktualności


W dziale Artykuły regularnie zamieszczane będą publikacje na temat najnowszych metod leczenia wzroku:

  • liczne spostrzeżenia polskich i międzynarodowych ekspertów na temat profilaktyki oraz chirurgii oka;
  • tłumaczenia tekstów publikowanych w światowej prasie specjalistycznej, dotyczące najnowszych trendów w branży, badań oraz nowoczesnego sprzętu.

W dziale Aktualności znajdą się najświeższe wiadomości o:

  • sympozjach, szkoleniach oraz wszystkich godnych uwagi wydarzeniach dotyczących okulistyki;
  • działalności klinik okulistycznych Lexummedica, w tym o najnowszym sprzęcie i metodach leczenia.

 

Moi pacjenci oraz Moja Strefa Lekarza

 

„Strefa Lekarza” dostarcza ponadto niezbędnych informacji na temat możliwości podjęcia współpracy z kliniką Lexummedica oraz pozwala lekarzom przystąpić do programu partnerskiego. Jest to także narzędzie ułatwiające codzienną pracę lekarzy już współpracujących z kliniką – można tam m.in. śledzić historię leczenia pacjentów skierowanych na dalsze konsultacje lub zabiegi do którejś z placówek Lexummedica. To wszystko dostępne jest w działach Moi pacjenci oraz Moja Strefa Lekarza.

Authors

Related posts

Top