Ruszyła “Strefa Lekarza” – portal poświęcony nowoczesnej okulistyce

“Strefa Lekarza” to wyjątkowe narzędzie dla całego środowiska okulistycznego w Polsce oraz lekarzy współpracujących z kliniką Lexummedica. Portal dostarcza fachową wiedzę z zakresu okulistyki oraz rozwiązania podnoszące komfort codziennej pracy lekarzy.

?Strefa Lekarza? została podzielona na cztery główne działy: Artykuły, Aktualności, Moi pacjenci oraz Moja Strefa Lekarza. Lekarze zainteresowani nowoczesnymi metodami leczenia wzroku znajdą na portalu m.in. informacje dotyczące chirurgii oka.

? Oczekiwania stawiane współczesnej okulistyce, zarówno przez pacjentów, jak i lekarzy, są coraz wyższe. Dlatego też jednym z elementów rozwoju naszych klinik jest inwestowanie w poszerzanie wiedzy. ?Strefa Lekarza?, którą stworzyliśmy, to także nasz innowacyjny pomysł na jeszcze lepszą komunikację z lekarzami z gabinetów współpracujących z nami w całym kraju, a także tymi, którzy takie działania chcieliby dopiero rozpocząć ? mówi Lilianna Sasin, dyrektor generalny klinik Lexummedica.

Do artykułów i newsów ze świata nowoczesnej okulistyki będą mieli dostęp wszyscy lekarze poszukujący profesjonalnych i rzetelnych informacji. By go uzyskać wystarczy się zarejestrować, wypełniając krótki formularz, zawierający dane takie jak imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer uprawnień.

Artykuły i aktualności
W dziale Artykuły regularnie zamieszczane będą publikacje na temat najnowszych metod leczenia wzroku:
liczne spostrzeżenia polskich i międzynarodowych ekspertów na temat profilaktyki oraz chirurgii oka;
tłumaczenia tekstów publikowanych w światowej prasie specjalistycznej, dotyczące najnowszych trendów w branży, badań oraz nowoczesnego sprzętu.
W dziale Aktualności znajdą się najświeższe wiadomości o:
sympozjach, szkoleniach oraz wszystkich godnych uwagi wydarzeniach dotyczących okulistyki;
działalności klinik okulistycznych Lexummedica, w tym o najnowszym sprzęcie i metodach leczenia.
Moi pacjenci oraz Moja Strefa Lekarza
?Strefa Lekarza? dostarcza ponadto niezbędnych informacji na temat możliwości podjęcia współpracy z kliniką Lexummedica oraz pozwala lekarzom przystąpić do programu partnerskiego. Jest to także narzędzie ułatwiające codzienną pracę lekarzy już współpracujących z kliniką ? można tam m.in. śledzić historię leczenia pacjentów skierowanych na dalsze konsultacje lub zabiegi do którejś z placówek Lexummedica. To wszystko dostępne jest w działach Moi pacjenci oraz Moja Strefa Lekarza.

http://www.pressoffice.pl/zdrowie,t1156569107?more=1241856061

Authors

Related posts

Top