Gwarancja Lepszego Widzenia

Od początku stycznia bieżącego roku kliniki okulistyczne Lexummedica wprowadziły innowacyjny system Gwarancja Lepszego Widzenia. Jest to program opieki pooperacyjnej, po zabiegach laserowej korekcji wady wzroku. Dzięki niemu pacjenci zostają otoczeni stałą opieką pozabiegową przez lekarzy Klinik Okulistycznych Lexummedica.

Gwarancja lepszego widzenia to projekt skierowany do osób, które przeszły po 1 stycznia 2011 roku zabieg laserowej korekcji wady wzroku z wykorzystaniem lasera excimerowego w jednej z klinik Lexummedica. Zabiegi laserowej korekcji wady wzroku mają charakter stały, co oznacza, że podczas jego wykonywania wada jest całkowicie redukowana i nigdy nie powraca.

W przyszłości jednak, ze względu na różne czynniki, takie jak praca przy komputerze, praca w nocy, urodzenie dziecka czy też samoistnie, może pojawić się niewielka wada (zdarza się to zaledwie w 1-3 proc. przypadków). Jeżeli w przypadku wystąpienia niewielkiej wady okulista stwierdzi, że dodatkowa operacja jest w stanie całkowicie ją wyeliminować, to Lexummedica przeprowadzi ten zabieg bezpłatnie.

Jedynym warunkiem skorzystania z gwarancji jest coroczne przeprowadzanie badań kontrolnych, w trakcie których lekarz okulista sprawdza stan wzroku pacjenta.

– W trosce o dobro naszych pacjentów stworzyliśmy możliwość korzystania z opcji powiadomień, która jest dostępna w Strefie Pacjenta LexumCare. Na miesiąc przed upływem terminu gwarancji każdy pacjent, który zdecydował się z skorzystać z tej usługi otrzyma maila bądź sms-a z przypomnieniem o wizycie ? wyjaśnia Sławomir Kucharski Dyrektor Zarządzający Klinikami Okulistycznymi Lexummedica.Do Strefy Pacjenta LexumCare można się zalogować po wpisaniu specjalnego kodu dostępu, który każdy pacjent otrzyma po zabiegu. Poza przypomnieniami o badaniach system pozwala m.in. także na śledzenie historii leczenia.

Priorytetem metod stosowanych w klinikach Lexummedica jest zapewnienie jak najlepszego efektu leczenia i pełna satysfakcja pacjentów. Kliniki okulistyczne Lexummedica posiadają 17 lat doświadczeń w zabiegach laserowej korekcji wad wzroku oraz usuwania zaćmy. Najlepsi specjaliści chirurgii okulistycznej wykonali już ponad 100 tys. tego typu operacji w kraju i zagranicą.

Szczegółowe informacje na temat programu Gwarancja Lepszego Widzenia znajdują się na stronie internetowej www.lexummedica.pl

Authors

Related posts

Top