Wakacyjne promocje w Aptekach Mediq

W okresie wakacyjnym pacjenci Aptek Mediq mogą korzystać z dwóch akcji promocyjnych. Firma oferuje swoimi Klientom bony pieniężne i upominki produktowe.
Od 1 lipca w Aptekach Mediq zlokalizowanych w Małopolsce i na Śląsku pacjenci za każde wydane 50 złotych otrzymują kupon o wartości 10 złotych na kolejne zakupy. Bony pieniężne wydawane będą do końca lipca, natomiast termin ich realizacji upływa z końcem sierpnia. Promocja obowiązuje w 25 placówkach Mediq.
Druga akcja o zasięgu ogólnopolskim rozpocznie się 25 lipca i potrwa tydzień. W ok. 200 Aptekach Mediq pacjenci kupując jeden produkt, drugi taki sam otrzymają gratis. Oferta dotyczy wybranych suplementów diety.
Informacja o promocjach pojawiła się w Aptekach Mediq, a także w reklamach prasowych i na billboardach.
***
Mediq Polska Sp. z o.o. powstała w 2008 roku, jako spółka powołana do zarządzania siecią Aptek Mediq. Od 2010 roku jest organizatorem systemu franczyzowego. Spółka odpowiada za całokształt wyników operacyjnych i ekonomicznych całej sieci oraz jej pojedynczych placówek. Sieć Aptek Mediq liczy obecnie blisko 200 placówek zlokalizowanych w dużych, średnich i małych miastach w całym kraju. Mediq Polska Sp. z o.o. należy do grupy
ACP Pharma S.A. http://www.apteka-mediq.pl/
ACP Pharma S.A. jest spółką świadczącą usługi z zakresu dystrybucji produktów leczniczych i wyrobów medycznych na rzecz aptek, hurtowni i szpitali, jak również wykonującą usługi logistyczne na rzecz producentów z branży farmaceutycznej. ACP Pharma S.A. wraz ze spółką zależną Cefarmem Rzeszów ? poprzez sieć 10 oddziałów dystrybucyjnych oraz 8 magazynów w całej Polsce współpracuje z ponad 600 producentami, dostarczając ich produkty do 3000 aptek, 150 hurtowni farmaceutycznych oraz 230 szpitali. Spółka realizując strategię rozwoju, konsekwentnie umacnia swój udział w rynku, co stawia ACP Pharma S.A. wraz z siecią aptek Mediq w pierwszej piątce uczestników tego rynku. http://www.acppharma.pl/
http://www.pressoffice.pl/zdrowie,t1156569107?more=403157463

Authors

Related posts

Top